NAVIGAR Spółka z Ograniczoną
Odpowiedzialnością Spółka
Komandytowa
ul. Heyki nad Kanałem Zielonym
70-631 Szczecin

telefon: (+48 91) 462-38-99, (+48 91) 350-71-79
fax: (+48 91) 462-37-73


email: biuro@navigar.pl
NAVIGAR jako pracodawca

Jesteśmy cenionym i uznanym pracodawcą w wodnym transporcie śródlądowym. Tworzymy konkurencyjne warunki pracy w międzynarodowym środowisku dla wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników.

Bardzo ważne jest dla nas, aby każdy pracownik realizował się w swojej pracy, by miał poczucie, że jest darzony uznaniem i zaufaniem.

Nasi pracownicy są nastawieni na rozwój i sukces. My natomiast stwarzamy im warunki do realizacji ich założeń poprzez dawanie możliwości rozwoju w kraju i za granicą, zdobywania nowych doświadczeń i umiejętności w żegludze śródlądowej. Dzięki takiemu podejściu każdy pracownik rozwijając kompetencje z jednej strony podnosi własne umiejętności, a z drugiej - wspiera rozwój i przyczynia się do sukcesu firmy.

Każdy pracownik przyczynia się do powodzenia firmy, dlatego też wspieramy osobistą odpowiedzialność, zaangażowanie i współpracę - dla dobra firmy i naszych klientów.

NAVIGAR szuka nowych pracowników, którzy są ambitni, wykwalifikowani, odpowiedzialni, pozbawieni nałogów, otwarci na nowe doświadczenia. Oferujemy interesującą pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie, możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji, a także konkurencyjny pakiet wynagrodzeń oraz innych świadczeń.

Naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem dzielimy się z osobami, które stawiają swoje pierwsze kroki w życiu zawodowym.

Kontakt w sprawie pracy, praktyk:
CV oraz list motywacyjny prosimy wysyłać pod adres:

NAVIGAR Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
Ul. Heyki nad Kanałem Zielonym
70-631 Szczecin

a także e-mail:
biuro@navigar.pl